Informacje ogólne

Informacje ogólne dla Mieszkańców Gminy Barcin i Gminy Dąbrowa

KOMUNIKAT
czytaj więcej

KOMUNIKAT

W związku z wzrastającą liczbą przypadków zachorowań w Polsce na koronawirusa  SARS-CoV-2 i wejściem powiatu żnińskiego do czerwonej strefy zagrożeń  PPU „WODBAR” Sp. z o.o. informuje, że od dnia 5 października br. do odwołania zostaje wstrzymana osobista obsługa klientów w budynkach Spółki.
Wszystkie sprawy będą załatwiane w sposób zdalny:
pocztą elektroniczną lub telefonicznie.
Szczegółowe informacje o sposobach postępowania można uzyskać telefonicznie
lub za pomocą poczty elektronicznej.
Zachęcamy do kontaktu:

  • telefonicznie pod nr 52 383 64 44,  52 383 64 55,  52 383 30 85
  • mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Informujemy, że nieczynna do odwołania jest kasa Spółki, prosimy o dokonywanie opłat bezgotówkowo, przelewami bankowymi.

W związku z koniecznością odbycia przez część mieszkańców Gminy Barcin kwarantanny związanej z obecnością w kraju koronawirusa COVID-19, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „Wodbar” Sp. z o.o. realizując na zlecenie Burmistrza Barcina odbiór odpadów...
czytaj więcej

W związku z koniecznością odbycia przez część mieszkańców Gminy Barcin kwarantanny związanej z obecnością w kraju koronawirusa COVID-19, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „Wodbar” Sp. z o.o. realizując na zlecenie Burmistrza Barcina odbiór odpadów...

Szanowni Państwo.

W związku z koniecznością odbycia przez część mieszkańców Gminy Barcin kwarantanny związanej z obecnością w kraju koronawirusa COVID-19, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „Wodbar” Sp. z o.o. realizując na zlecenie Burmistrza Barcina odbiór odpadów komunalnych z lokali objętych kwarantanną publikuje przekazaną przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego „Instrukcję w zakresie sposobu zabezpieczenia i odbioru odpadów pochodzących z kwarantanny” z dnia 18 marca 2020 roku.

Osoby objęte kwarantanną prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie zaleceń ujętych w Instrukcji.

Jednocześnie informuję, że odpady domowe z kwarantanny odbierane są przez Spółkę w poniedziałki i czwartki w godzinach 7.00-15.00, według dostarczonego nam przez Gminę Barcin wykazu. Osoby objęte kwarantanną prosimy o odbieranie w tym czasie telefonów od pracowników Spółki realizujących odbiór odpadów.

Dziękujemy.

Komunikat
czytaj więcej

Komunikat

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „WODBAR” Sp. z o.o. informuje, że od dnia 11.05.2020 r. KASA zostaje otwarta.

W związku z ogłoszonym stanem epidemii i wprowadzonymi ograniczeniami,  PPU „WODBAR” Sp. z o.o. informuje, że od dnia 1 kwietnia br. do odwołania  zostaje wstrzymana osobista obsługa klientów w budynkach Spółki.
czytaj więcej

W związku z ogłoszonym stanem epidemii i wprowadzonymi ograniczeniami, PPU „WODBAR” Sp. z o.o. informuje, że od dnia 1 kwietnia br. do odwołania zostaje wstrzymana osobista obsługa klientów w budynkach Spółki.

KOMUNIKAT

W związku z ogłoszonym stanem epidemii i wprowadzonymi ograniczeniami,

PPU „WODBAR” Sp. z o.o. informuje, że od dnia 1 kwietnia br. do odwołania

zostaje wstrzymana osobista obsługa klientów w budynkach Spółki.

Previous Next

Komunikat

W związku z ogłoszoną epidemią apelujemy do mieszkańców miasta i gminy Barcin o zachowanie czystości i porządku w miejscach publicznych w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusów. Przede wszystkim prosimy o nie wyrzucanie zużytych środków ochrony osobistej: rękawiczek, maseczek itp. na trawniki i chodniki. Dbajmy o zdrowie własne i zdrowie innych mieszkańców naszej gminy.